תמונות פולארויד, הדפסה על קנבס, הדפסה על קאפה, הדפסה על עץ – יש המון אפשרויות להדפסת תמונות והמצע שעליו מדפיסים. גדלים שונים ומסגרות בצבעים שונים. כל האפשרויות פתוחות לפנינו במהירות ובלי לצאת מהבית.
דבר אחד כדאי לזכור: אין להשוות את התוצאה של הדפסה במדפסת ביתית להדפסה הנעשית עם מדפסת מקצועית.

הדפסת תמונות

הדפסת תמונות בכל הגדלים

יש לכם תמונה שצילמתם בטיול ויש לה מראה ממש אמנותי? רוצים שהיא תקשט את הסלון שלכם? ניתן להדפיס תמונות בכל הגדלים. עם מדפסת מקצועית גם הדפסת תמונות גדולות היא אפשרית והתמונה יוצאת איכותית וברזולוציה מתאימה. אנו בפיקוויק נדפיס לכם גם תמונה בגודל שיהיה בולט על קיר הסלון כתמונה יחידה. לתמונה יחידה וגדולה יש אפקט והיא תבלוט מאוד על רקע הקיר. אופציה נוספת היא קולאז’ יצירתי מכמה תמונות קטנות. תמונות קטנות שהופכות לאטרקציה בכל חדר ומספרות סיפור.

הדפסת תמונות פולארויד בעיצוב צבעוני וכיפי

הדפסת תמונות פולארויד היא פריט שמהווה קישוט נהדר וגם הופך זיכרונות או תמונות שיש לנו בנייד לנגישים כך שניתן ליהנות בהם בכל רגע, בין אם בחדר העבודה, במשרד, בחדר הילדים וגם במטבח. זוכרים את מצלמות הפולארויד מהן יוצאת תמונה אחרי מספר שניות? שלחו לנו תמונה הישר מהמחשב, הנייד או האינסטגרם ותקבלו הדפסת תמונות פולארויד עם מסגרת מקושטת ומגנט מאחור או סדרת תמונות על אטבים. ניתן להדפיס גם תמונות ריבוע, סטריפים המזכירים את הפילם של פעם ועוד. אתם דואגים לתמונה, אנחנו כבר נדפיס אותה בדרך שאתם בוחרים.

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס היא אחת הדרכים המרכזיות והוותיקות להדפסת תמונות. הדפסה על קנבס נותנת לכל תמונה פן אמנותי בגלל המרקם המעניין של הקנבס. הקנבס עשוי בד כותנה או פשתן עם מרקם גס יחסית, כך שהוא נותן תחושה כפרית ואותנטית יותר. את הקנבס מותחים על מסגרת עץ וכך נוצר המראה המיוחד . הקנבס הוא בד העשוי, כאמור, מחומרים טבעיים ולכן נמצא בשימוש יותר אצל אמנים. הדפסה על קנבס היא כדאית מאוד אם מדובר על תמונה שאתם רוצים שתישמר לזמן ארוך מאוד, תמונה שיש לכם קשר אישי ורגשי אליה, אם זו מתנה לאדם שאתם אוהבים או שזו יצירת אמנות העומדת למכירה.

הדפסה על קאפה

אל הקנבס נוסף בשנים האחרונות חומר אחר המהווה מצע מצוין להדפסה: הקאפה. הקאפה היא חומר סינתטי. היא עשויה פולימרים מוקצפים. זהו מצע קשיח וחלק, כך שאם אתם רוצים לקבל תמונה חלקה לחלוטין, קאפה היא המצע הטוב עבורכם. בניגוד לקנבס שהתמונה מודפסת ישירות עליו, בהדפסה על קאפה ההדפסה נעשית על דף המודבק באופן ממוכן על משטח הקאפה (כחלק מתהליך ההדפסה). הדפסה על קאפה זולה יותר מהדפסה על קנבס ולכן מתאימה מאוד להדפסת שלט גדול או הדפסת תמונות בכמות גדולה. מצע נוסף להדפסה הוא בלוקים מעץ. כאן המצע עשוי עץ טבעי והולך מצוין עם סגנון עיצוב כפרי בגלל החמימות שהעץ מוסיף.

רוצים להדפיס תמונות שיהוו מזכרת מן האירוע? מעוניינים דווקא להדפיס תמונה מאוסף התמונות שבמחשב ולתלות בסלון? אנחנו בפיקוויק כאן בשבילכם. צרו איתנו קשר באתר או התקשרו לטלפונים המופיעים בו.