קופסא עם הפתעה – מתנה לאנשים שאוהבים

אם אתם מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת שיכולה להפתיע את האנשים שאתם אוהבים, וודאי נתקלתם בלא מעט רעיונות אטרקטיביים שבהחלט יכולים להתאים. האם חשבתם על קופסה עם תמונות שאתם צילמתם, כמתנה, או קופסא עם תמונה אחת מפתיעה, שמושכת את העין ואת תשומת הלב? אם הרעיון הזה נשמע לכם לא רע כדאי שתדעו שיש שירות מיוחד של הדפסת תמונה על קופסא, תמונה בגדלים שונים, שיכולה לשמש כמתנה שימושית וכמזכרת לאורך שנים.

לתמונות שבחרתם תוכלו לצרף כיתוב או אולי מסגרת ולהדפיס אותן על קופסאות עשויות עץ או מתכת. קופסא נפתחת עם תמונות בפנים היא כמעין קופסת הפתעה. היא בהחלט מפתיעה את המקבל אותה שרואה, מיד עם פתיחה, תמונות שהן מזכרת מתקופות שונות ומאנשים חשובים ואהובים. להזמנה של מתנה כזו יהיה עליכם ליצור קשר עם החנות המציעה את השירות, תצטרכו להעביר אליה אונליין את התמונה שאותה אתם רוצים להדפיס או את התמונות שתרצו להדפיס בתוך הקופסא, ו – לחכות עד לביצוע ההזמנה.

רוצים להזמין, כמתנה, קופסא עם תמונה? פיקוויק Pquick היא הכתובת הנכונה לכם. החנות האינטרנטית שלנו מציעה לכם שירותי הדפסה של תמונות במגוון רחב של גדלים וגם על אלמנטים שונים, כל זאת באיכות גבוהה ובמחיר הוגן. לסקירת כלל השירותים והמוצרים שלנו, לחצו כאן ולקבלת מענה, צרו קשר כאן.